Kontaktujte nás

Volejte 602 733 925

Úklidový servis

Jaké služby Vám naše firma může nabídnout?

Stálý úklid:

Prioritní službou, kterou naše společnost Multiped HM, s.r.o. nabízí je stálý úklid. Jedná se o úklid všech druhů objektů: kancelářské, administrativní a správní budovy, výrobní závody, skladové prostory, montážní haly, nákupní centra bytové domy a mnoho dalších.

U našich zákazníků se vždy snažíme zajišťovat kvalitní a profesionální úklidový servis, dle konkrétních požadavků zákazníka s využití nových technologií a trendů nám umožňuje dosáhnout vysoké produktivity, která přináší našim zakazníkům úspory nákladů.

Jednorázový úklid:

Kromě pravidelného úklidu zajišťujeme také vybrané jednorázové práce. Pomáháme vám tak šetřit čas, o který přijdete, pokud se budete jednorázovému úklidu věnovat sami. Naše služby jsou vhodné pro firmy i domácnosti, které se chtějí zbavit starostí s úklidem.

Po skončení stavebních úprav je nezbytné provést úklid zbylého materiálu, suti, odpadu, prachu a dalších nečistot. Pokud využijete našich služeb, postaráme se, aby po rekonstrukci vašeho domu, bytu nebo kanceláře zůstaly jen krásné nové interiéry. Mezi jednorázový úklid patří i úklid domácností, rodinných domů, vil, mytí oken a výškové práce.

Hygienický servis:

Jsme připraveni zajistit plný hygienický servis, který může být prováděn jak samostatně, tak především jako součást pravidelného úklidového servisu. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli tohoto sortimentu. Každý požadavek na výběr sortimentu, řešíme individuálně s cílem plně uspokojit poptávku.

Nabízíme Vám širokou paletu hygienických systémů: Dávkovače tekutých mýdel, zásobníky ručníků a toaletního papíru, zásobníky hygienických sáčků,osvěžovače vzduchu, osoušeče rukou, odpadkové koše, stojanové popelníky, úklidovou techniku.

Spotřební materiál: tekuté mýdlo, papírové ručníky, toaletní papír, průmyslová papírová čistiva, papírová prostěradla, hadry, mopy, stěrky, úklidové vozíky, rukavice, vůně, profesionální chemii, neutralizační kameny a sáčky od předních světových výrobců.

Péče o zeleň a zimní údržba:

Provádíme zahradnický servis související s údržbou trávníků a osázených zahradních ploch. Jedná se především o řez, kácení dřevin, úpravu keřů a tvarování živých plotů, dále sekání, hnojení, vertikutace trávníků, případně mulčování kůrou a další.

V krátké časové lhůtě provedeme kompletní zásah od ručního odstranění sněhu z chodníků a vstupů do budov, přes strojní úklid chodníků, komunikací a parkovišť, posyp chemickými nebo inertními materiály, až po následný odvoz sněhu na skládky a shoz sněhu ze střech budov.

Nabízíme tyto služby

Úklid kanceláříKompletní i částečný úklid kanceláře. Diskrétnost samozřejmostí.

Hygienický servis

Péče o zeleň

Mytí solárních panelů