Kontaktujte nás

Volejte 602 733 925

Technika

Pracovní pomůcky:

Využíváme úklidové vozíky značky Klarus, které jsou určeny zejména pro práci v kancelářských prostorách, hotelových a zdravotnických zařízeních. Stavebnicový systém umožňuje optimální použití prvků pro progresívní úklid bezdotykovou technologií typu MOP Press, uložení mycích prostředků a pomůcek, sběr a třídění odpadků, uložení prádla a lůžkovin, transport léků a další činnosti v oblasti úklidů. Konstrukce umožňuje pohyb ve velmi členitých prostorách a překonávání menších překážek. Povrchová úprava omezuje riziko koroze. Součástí vybavení je třásňový nebo plochý mop, stěrky a podobně.

Úklidové stroje:

Využíváme renomované výrobce úklidových strojů (WAP ALTO, Weider, Taski, Nilfisk, Columbus a podobně), kteří komplexně pokrývají svými výrobky potřebu úklidového průmyslu. Vyráběné řady strojů se liší jednak účelem použití (druhy povrchů, stupeň znečištění, požadavek na více operací v jednom cyklu), jednak výkonovými parametry. U většiny strojů je mimořádný rozsah příslušenství, který umožňuje vysávání, mytí a čištění všech druhů podlahových ploch, čištění koberců, broušení betonů, terraca, mramorů a žul.

Pravidelně sledujeme pokrok úklidové techniky, kterým se tento obor ubírá. Úklidové stroje používané naší společností tento trend plně respektují. Obnovování strojního parku a úklidové techniky vytvářejí předpoklady k velmi dobré úrovni pravidelného i speciálního úklidu.

Čistící prostředky:

Na všechny druhy povrchů jsou používány profesionální čistící prostředky, které jsou certifikovány podle ISO 9001 a jednotlivé povrchy nejen čistí, ale i ošetřují a desinfikují.

Nabízíme tyto služby

Úklid kanceláříKompletní i částečný úklid kanceláře. Diskrétnost samozřejmostí.

Hygienický servis

Péče o zeleň

Mytí solárních panelů